Tenxherja m e shtrenjt n bot

Shko posht

Super Tenxherja m e shtrenjt n bot

Mesazh nga Nora prej Thu Jun 23, 2011 7:23 amDyqani kinez Xhuo Xhan n Changchin, qyteti kryesor i provincs kineze Jilin, ka vendosur ta shes tenxheren m t shtrenjt n bot. Me nj mim prej 380.000 funtesh kt tenxhere mund ta blejn vetm m t pasurit pr gruan ose dashnoren e tyre (ose pr t dyja).
Tenxherja vjen s bashku me nj pal dorza prej arit t pastr dhe nj dorz tjetr n kapak, me pesh t prgjithshme prej 738 gram, ndrsa detajet tjera jan po ashtu t zbukuruara me 13 diamante.

Zdhnsi i Fissler China, kompania simotr e s cils n Gjermani prodhon kt produkt luksoz, tha: Secili blers i tenxheres do t prjetoj shrbimet tona m t mira. Ai/ajo jo vetm se do t ftohet n majn e restorantit Michelin n Evrop me dhjet shok/shoqe, por po ashtu kompania do tia drgoj tenxheren pronarit n adres me nj RollsRoyce.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi