Shakira viziton nj shkoll n Jerusalem

Shko posht

Super Shakira viziton nj shkoll n Jerusalem

Mesazh nga Nora prej Thu Jun 23, 2011 7:25 amN rolin e ambasadores s UNICEF-it, kngtarja kolumbiane Shakira ka vizituar sot Max Payne - Hand in Hand, nj shkoll n Jerusalemin Perndimor.

N kt institucion eksperimentohet nj kurrikulum edukativ inovativ, i bazuar n dygjuhsin dhe n bashkjetesn paqsore mes fmijve izraelit dhe palestinez. Kjo sht nj shkoll n t ciln msimet zhvillohen n gjuhn arabe e hebraike dhe secila klas ka dy msues, nj izraelit dhe nj palestinez.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi