Performanc seksi e Britneyt n Los Angeles (Video)

Shko posht

Super Performanc seksi e Britneyt n Los Angeles (Video)

Mesazh nga Nora prej Thu Jun 23, 2011 7:27 am
N koncertin e mbrmshm n Los Angeles, kngtarja Britney Spears e ka qerasur nj fans t saj me vallzim n kraht e tij. Derisa e kndonte kngn Leather and Lace, ajo ftoi n podium nj fans nga publiku, e uli dhe pastaj filloi t sillet rreth dhe mbi t n mnyr joshse. N nj moment madje e prqafoi rreth koke me kmbt e saj, kurse fansi i saj i gzuar qeshte sa mundte. Performancn e saj seksi publiku e prshndeti me brohoritje shum t zshme.

Britney momentalisht gjendet n turneun botrore t quajtur Femme Fatale, kurse n kuadr t ktij turneu, ajo m 1 tetor sht parashikuar t paraqitet para publikut n Zagreb.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi