Nj i dashur posesiv pr Zana Krasniqin

Shko posht

Super Nj i dashur posesiv pr Zana Krasniqin

Mesazh nga Nora prej Thu Jun 23, 2011 8:11 amGjat parakalimit n tapetin e kuq, publiku i pranishm pati fatin t zbulonte t dashurin e modeles Zana Krasniqi. Djaloshi mjaft simpatik n krah t saj, trhoqi vmendjen pr pamjen si prej aktori hollivudi. do femr do t ishte e lumtur t kishte prkrah nj mashkull t till. Por, n t vrtet pas pamjes njllore t t dashurit t Zans, fshihet nj mashkull jashtzakonisht xheloz i cili merr vendimet edhe pr t dashurn.

Producentt e Top Fest kishin menduar q Zana Krasniqi t shoqrohej nga aktori seksi Blerim Destani, pr t dhn nj mim n Top Fest. Por i dashuri xheloz nuk lejoi kurrsesi q e dashura e tij t shfaqej prkrah aktorit simpatik. E pr kt arsye producentt e ndryshuar kombinimin e iftit Krasniqi-Destani n minutat e fundit para daljes n sken. N fund, u vendos q Zana Krasniqi t shoqrohej nga ish-futbollisti i kombtares son Redi Jupi. E megjithse edhe pse ky i fundit sht nj mashkull seksi duket se ka paraqitur m pak rrezik n syt e t dashurit t Zans sepse ndryshe nga Blerim Destani, Redi Jupi sht i martuar dhe babai i nj vajze

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi