50 kg mbeturina n stomakun e nj lope!

Shko posht

Super 50 kg mbeturina n stomakun e nj lope!

Mesazh nga Nora prej Thu Jun 23, 2011 10:46 amQyteti turistik turk Antalya, jo gjithmon bhet lajm vetm pr plazhet dhe hotelet e bukura. Nj ngjarje e pazakont ka ndodhur dit m par n kt qytet bregdetar.

Nga lopa e cila kishte ngordhur pasi kishte lindur, sht nxjerrur plot 50 kilogram mbeturina.

Pronari i lops kishte vetm disa muaj q kishte bler lopn, dhe pas ngordhjes s papritur, ai dyshon dhe vendos t aj stomakun e saj.

Pas arjes s stomakut ai gjen 50 kilogram qese dhe litar plastik, najlon sere dhe kabll.

Lajmi ka ngjallur interes n opinionin turk dhe m gjr dhe sht publikuar bashk edhe me habin se si lopa ka arritur t mbijetoj aq koh me tr kto mbeturina t grumbulluara n stomak.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi