Obama qetson beben n koh rekord (VIDEO)

Shko posht

Super Obama qetson beben n koh rekord (VIDEO)

Mesazh nga Nora prej Thu Jun 23, 2011 10:49 amPresidenti Obama mund t jet komandat i prgjithshm, mund t jet nj nga figurat m t rndsishme n bot sot, dhe sigurisht nj njeri me duart plot. Por ai ka edhe nj atribut n arsenalin e tij... ai mund t qetsoj nj fmij q qan n nj koh rekord!

N nj takim n lndinn e Shtpis s Bardh, Michelle Obama mbajti n krah nj bebe q "dukej e mrzitur" dhe po qante. Duke u dorzuar n detyrn e mbajtjes s bebes, ajo u drejtua pr tek nna e fmijs. Por Barack Obama erdhi n ndihm. Ai e mori fmijn dhe n sekonda fmija u qetsua dhe e qara pushoi. Duket sikur, nga fundi, vshtrimi i Barack Obama-s ndaj Michelle thot: "po, un jam i zoti".


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Obama qetson beben n koh rekord (VIDEO)

Mesazh nga GentleMan prej Thu Jun 23, 2011 10:58 am

hahahahahaha pernime paska thy rekord pisi

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi