Vizio prezanton tabletin e ri

Shko posht

Super Vizio prezanton tabletin e ri

Mesazh nga D3M1 prej Thu Jun 23, 2011 12:30 pm


Kompania Vizio ka prezantuar tabletin e saj m t ri t t quajtur VTAB1008.

Ky Android ka nj ekran 8-inch me prekje me rezolucion 1024 x 768, nj procesor 1 GHz, nj memorje t integruar 2 GB me mundsi rritje deri n 32 GB prmes karts mikro SD, WiFi, Bluetooth, GPS dhe nj kamera ballore 2 megapiksel.

Ende nuk ka asnj mim lidhur me koston e ktij tableti t VIZIO.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi