Leonora me befasi pr publikun

Shko posht

Super Leonora me befasi pr publikun

Mesazh nga Nora prej Thu Jun 23, 2011 1:06 pmLeonora Jakupi ka nisur prgatitjet e saj pr albumin e ri q do ta lansoj gjat ktij viti.
Ajo ka br t ditur se ky album do t jet me kng t przgjedhura nga krijuesit m t mir t skens muzikore dhe do t jet i pasur edhe me shum befasi tjera.

Jam n prgatitje t albumit, i cili do t jet mjaft cilsor dhe me kng t stilit tim. Jam duke punuar mjaft shum n kt album, n mnyr q t sjell befasi pr adhuruesit e mi, ka thn Leonora pr Zri.

Prve albumit Leonora tani do t nis prgatitjet edhe pr nj veideklip t ri, knga e t cilit gjendet n album. Leonora nuk ka preferuar t flas pr m shum rreth detajeve t kngs sepse dshiron t mbetet befasi.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi