Brad dhe Angelina, martohen n shtator?

Shko posht

Super Brad dhe Angelina, martohen n shtator?

Mesazh nga Nora prej Thu Jun 23, 2011 1:12 pmBrad Pitt dhe Angelina kan qn gjithmon t hapur pr faktin se ata nuk e ndjejn t nevojshme q t martohen pr t provuar dashurin e tyre - por pr hir t fmijve t tyre kjo mund t ndryshoj. Revista In Touch Weekly raporton se ifti do t martohet n shtator.

"Ata duan ta realizojn dasmn n kishn e Miraval, dhe tashm po bjn listn e t ftuarve" ka thn nj burim pr In Touch Weekly.

Kjo nuk sht hera e par q dalin zra n lidhje me nj martes t mundshme t Brad Pitt dhe Angelina Jolie.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi