Gjoksi m i madh n bot sht ai i Norma Stitz

Shko posht

Super Gjoksi m i madh n bot sht ai i Norma Stitz

Mesazh nga Nora prej Thu Jun 23, 2011 1:16 pmNuk ka shum fjal q mund t thuhen pr gjoksin e Norma Stitz. N fakt ai flet vet dhe kushdo mund ta shikoj apo krahasoj me ndonj madhsi tjetr q ka menduar se sht e pakrahasueshme. Ky sht gjoksi m i madh natyral n bot dhe q ka numrin 102 ZZZ.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Gjoksi m i madh n bot sht ai i Norma Stitz

Mesazh nga Nora prej Thu Jun 23, 2011 1:17 pm

Kuku shemull ngusht koka e shkreta hahahha

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Gjoksi m i madh n bot sht ai i Norma Stitz

Mesazh nga GentleMan prej Thu Jun 23, 2011 1:17 pm

shiiiiiiiiiiiiiitttt phuuu

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Gjoksi m i madh n bot sht ai i Norma Stitz

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi