Modelja shqiptare q mahnit Evropn

Shko posht

Super Modelja shqiptare q mahnit Evropn

Mesazh nga Nora prej Fri Jun 24, 2011 7:25 amEliada Ahmeti, modelja shqiptare q jeton n Greqi, sht me origjin nga Elbasani. Eliada, nj vajz simpatike dhe mbi t gjitha nj modele me sharm, jeton pr 18 vjet n Greqi bashk me familjen. Eliada merret me modelim n Greqi tahs e shtat vjet, ndrsa para dy vjetsh fitoi mimin Miss Playmate Greece.

Pas ktij suksesi, Eliada ka vazhduar me suksese n Turqi, Franc dhe vende t tjera evropiane.

Prve si modele, Eliada merret njkohsisht me dietologji dhe jep kshilla bukurie, shndeti dhe fitnesi pr dieta n nj institut bukurie n Athin.

Si shkruan portali Yllpress tha se bukuria sht di shtazarake nse nuk prshkohet edhe me menuri.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Modelja shqiptare q mahnit Evropn

Mesazh nga Lordi prej Fri Jun 24, 2011 8:56 am

veq i urojm suksese qiks se sexy girl koka

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi