Angelina Jolie: Kur isha 20-vjeēe u dashurova me njė femėr!

Shko poshtė

Super Angelina Jolie: Kur isha 20-vjeēe u dashurova me njė femėr!

Mesazh nga Nora prej Fri Jun 24, 2011 7:27 amShumė yje tė Hollywoodit, pavarėsisht se e mohojnė sė janė homoseksualė, nė njėfarė mėnyre apo tjetėr kanė pasur edhe pėrvoja seksuale me seksin e njėjtė.

Aktorja e njohur Angelina Jolie ėshtė njėra prej tė pėrfolurave.Pas thashethemeve pėr tė, ajo tha: “Kam qenė 20-vjeēe kur jam dashuruar nė njė femėr. Ajo ishte shumė e bukur dhe njė femėr shumė e veēantė nga gjithė tė tjerat qė kisha njohur”. Pas kėsaj, Jolie ishte njohur me Brad Pitt dhe kėtu kishte pėrfunduar kjo aventurė. Edhe bukuroshja nga Barbadosi, Rihanna ėshtė pjesė e thashethemeve se ka pasur pėrvoja seksuale me njė femėr.Rihanna edhe sot e pranon se ka afinitet dhe e do gjininė femėrore. Ky ishte shkak qė analistėt tė kritikojnė duke thėnė se muzika pop ėshtė kthyer nė njė muzikė pornografike. Nė thumb tė kritikės janė edhe Lady GaGa e Britney Spears.Njė shkrimtare me emrin Taja Barton ka shkruar nė librin e saj: “Rihanna m’u hodh sipėr, me p?rk?dheli, rr?shqiti poshtė meje dhe mė ofroi kėnaqėsi. Nuk e ndala. Pasi pėrjetova orgazmėn, vazhdoi tė flasė me mua sikur tė mos kishte ndodhur asgjė. Ajo nuk kėrkoi asgjė tjetėr prej meje!”.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Angelina Jolie: Kur isha 20-vjeēe u dashurova me njė femėr!

Mesazh nga Lordi prej Fri Jun 24, 2011 8:57 am

femera e enderrave te mia eshte kjo hahah

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Angelina Jolie: Kur isha 20-vjeēe u dashurova me njė femėr!

Mesazh nga Nora prej Fri Jun 24, 2011 11:28 am

Lord Enderro enderro se nashta te realizohet endrra :P hahahah

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Angelina Jolie: Kur isha 20-vjeēe u dashurova me njė femėr!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi