Telefonat ndryshojn aktivitetin e trurit

Shko posht

Super Telefonat ndryshojn aktivitetin e trurit

Mesazh nga Nora prej Fri Jun 24, 2011 8:00 amTelefonat elektrizojn trurin ose e thn ndryshe i ndryshojn aktivitetin aq sa mund t fuqizoj disa veprime konjitive, prmirsojn reflekset dhe paksojn burimet mendore t nevojshme pr t kryer nj detyr t caktuar.

Prfundimi sht rezultat i nj studimi t kryer nga neurologt e Universitetit Katolik t Roms n bashkpunim me Universitetin La Sapienza. Zbulimi mund t jet i nevojshm pr t kuruar Alzheimer-in.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi