Britney vjen me I Wanna Go

Shko posht

Super Britney vjen me I Wanna Go

Mesazh nga Nora prej Fri Jun 24, 2011 8:02 amBritney Spears suksesshm ka vazhduar rrugn e saj drejt rikthimit n piedestalin e pop muziks, duke lansuar klipin e radhs, hitin I Wanna Go.
Ekspertt amerikan t show bizit mendojn se kjo kng sht revansh apo hakmarrje ndaj ish-menaxherit t saj, i cili praktikisht ia shkatrroi karriern. N fakt, jan pikrisht kto skena q shfaqen n klipin n fjal.

Britney Spears s fundmi ka lansuar albumin Femme Fatale me t cilin e ka shnuar rikthimin n sken. Pos I Wanna Go n Femme Fatale jan t spikatura edhe kngt Till The World Ends dhe Hold It Against Me.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Britney vjen me I Wanna Go

Mesazh nga Lordi prej Fri Jun 24, 2011 9:02 am

tfort e paska pas qit koongen.. jau ka rras gazetarve fuking :D

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi