“KAOS” thonė “I like it”

Shko poshtė

Super “KAOS” thonė “I like it”

Mesazh nga Nora prej Fri Jun 24, 2011 11:34 amKėnga e tyre e fundit, “Le t’kallen”, ishte pritur shumė nga publiku qė ka bėrė ata tė mos ndalen me kaq. Grupi “KAOS” kėto ditė ėshtė duke punuar rreth kėngės mė tė re e cila pritet tė shoqėrohet edhe me videoklip.
“Aktualisht punėt janė duke shkuar shumė mirė. Klipi i fundit po ecėn shumė mirė, e ne po punojmė nė kėngėn e radhės. Kemi marrė kėngėn dhe punėt rreth klipit tė saj tashmė kanė nisur. Ėshtė njė kėngė ritmike e kėrcyeshme dhe shumė verore. Kėnga titullohet ‘I liket it’.Pėrveē krijimeve tė reja, jemi shumė tė angazhuar edhe nėpėr mbrėmje tė ndryshme muzikore. Ka nisur sezoni pėr ne”, kanė thėnė djelmoshat e grupit “KAOS” pėr “Infopress”.

Ata po ashtu kanė shtuar se janė ndarė shumė tė kėnaqur me kėngėn e tyre tė fundit “Le t’kallen”.

“Sa i pėrket kėngės sė fundit qė lansuam gjatė muajit maj, mund tė themi lirisht se kemi marrė vetėm komente tė mira. Pėr ne, kjo ėshtė shumė e rėndėsishme, e qė na bėnė tė punojmė edhe mė shumė. Ėshtė njė kėngė paska komike, qė po i bėnė njerėzit tė qeshin. Qėllimi ynė ishte tė bėjmė diēka argėtuese dhe interesante”, kanė thėnė reperėt.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi