2po2 dhe Gold AG realizojnė kėngėn “Falem ty”

Shko poshtė

Super 2po2 dhe Gold AG realizojnė kėngėn “Falem ty”

Mesazh nga Nora prej Fri Jun 24, 2011 11:37 amReperėt kosovarė 2po2 dhe Gold AG kanė realizuar njė kėngė tė re duet e cila titullohet “Falem ty”.
Kėnga sapo ka pėrfunduar dhe kompozitor e producent i kėngės ėshtė vetė Besnik Canolli, i njohur si 2po2.

Kėnga “Falem ty” ka njė tematikė mė ndryshe se qė jemi mėsuar deri mė tash nga reperat tanė dhe flet pėr gėrshetimin e ndjenjave pėr fenė dhe kombin. Refrenin e kėsaj kėnge e kėndon kompozitori Andin Randobrava.

Reperėt ende nuk e dinė nėse do t’i realizojnė videoklip ose jo kėsaj kėnge.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi