Ribashkohen NR-at?

Shko posht

Super Ribashkohen NR-at?

Mesazh nga Nora prej Fri Jun 24, 2011 11:39 amJan duke qarkulluar fjal se grupi i mhershm NR ka vendosur t ribashkohet.
Grupi i muziks hip-hop NR ishte formuar nga DJ Blunt, Real 1, Ergen e BimmBima, dhe repert t cilt tash veprojn n mnyr individuale thuhet se kan vendosur ti japin edhe nj shans bashkpunimit n grup.

BimmBima i kontaktuar nga Telegrafi nuk ka konfirmuar asgj pr kt ribashkim, por as nuk ka mohuar duke thn se ende nuk ka asgj konkrete.

Ende nuk sht asgj definitive. Jan vetm plane, por s shpejti do t merret vesh, ka thn BimmBima.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi