Martohet pr her t par n moshn 99-vjeare

Shko posht

Super Martohet pr her t par n moshn 99-vjeare

Mesazh nga Nora prej Fri Jun 24, 2011 11:56 amAmerikani Gilbert Herik nuk ishte martuar pasi nuk kishte gjetur t duhurn derisa nuk mbushi 98 vjet.

Dashuria nuk njeh kufij, veanrisht jo pr moshn...

N moshn 99-vjeare, veterani i Lufts s Dyt Botrore dhe puntori i pensionuar i posts sht martuar m par me 86-vjearen Virginia Hartman, nj vejush me pes fmij, transmetojn agjencit.

Herik tha se gruan e tij e njohu m 2010, n korridorin e nj shtpie pleqsh ku jetonin.

Pas ksaj, e vizitoi do dit. ifti pas nj koh dshiroi dhom t prbashkt, por sipas rregullave t shtpis s pleqve kjo nuk ishte e mundur vetm po t ishin t martuar.

Ata u martuan m 6 qershor.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Martohet pr her t par n moshn 99-vjeare

Mesazh nga Nora prej Fri Jun 24, 2011 11:57 am

Kan dal meq edhe qta pleq... hahah me karroca kta as dashuri skan me mujt me bo... :P :)

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi