Nuk lahet 37 vjet, shpreson ti lind djal

Shko posht

Super Nuk lahet 37 vjet, shpreson ti lind djal

Mesazh nga Nora prej Sat Jun 25, 2011 6:13 am
Nj burr n Indi ka thyer nj rekord t paimagjinueshm. Prej 37 vitesh nuk sht lar asnjher dhe nuk ka qethur flokt. Kailash Singh, 65 vje i ka thn lamtumir ujit dhe briskut q prej vitit 1974. Vendimi u mor pas konsultimit me nj prift hindus, i cili pas martess i sugjeroi t mos lahej pr tju plotsuar dshira q t kishte nj djal.

N fakt, Singh e mbajti premtimin q i dha priftit hindu pr 37 vite. Gjat ksaj koh ka br 7 vajza, por asnj djal, transmeton NOA.

Hindusi 65-vjear kujdeset do dit pr lopt e tij n fshat, n nj temperatur prej rreth 40 grad celsius. Ndrsa e vetmja metod pr pastrim q prdor, sht ajo q Singh e quan dushi i zjarrit. do mbrmje ulet prball zjarri dhe ngrohet, ndrsa pi gjat gjith kohs duhan pr t larguar ern e trupit.

Gruaja e tij thot se nj her ka tentuar q me forc ta detyroj q t lahet. Por, ai ka arritur t largohet nga duart q e detyronin t miqsohej me ujin. Vet Kailash Singh deklaron se do t pranonte t lahej vetm nse perndia do ti sillte nj djal.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Nuk lahet 37 vjet, shpreson ti lind djal

Mesazh nga Lordi prej Sat Jun 25, 2011 10:49 am

hahaha tmarrt dreqi e budall

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi