Ceremonia e diplomės, studentėt kinezė “ecin mbi ujė”

Shko poshtė

Super Ceremonia e diplomės, studentėt kinezė “ecin mbi ujė”

Mesazh nga Nora prej Sat Jun 25, 2011 6:18 am
Nuk bėhet fjalė pėr foto tė shkrepura nė serialin e fundit tė filmit kinez Kung-Fu. Bėhet fjalė pėr foto reale tė studentėve kinezė, tė cilėt kanė ecur mbi ujė gjatė ceremonisė sė tyre tė diplomimit. Fotot e shkrepura duket se nuk flasin pėr njerėz tė thjeshtė, por pėr supernjerėz qė qėndrojnė sipėr ujit. Nė pamje tė parė habitesh dhe thua si ka mundėsi, por e vėrteta ėshtė krejt ndryshe, raporton Daily Mail.

Studentėt e qytetet Wuhan nė provincėn e Hubei nė Kinė janė detyruar tė shkrepin fotografitė e tyre tė diplomimit mbi ujė, pas pėrmbytjeve tė fundit qė prekėn Kinėn qendrore dhe jugore. Ata janė munduar qė poshtė ujit tė vendosin njė urė provizore dhe tė regjistrojnė albumin e tyre, pa e ditur se kėto foto do bėnin xhiron e botės, transmeton BW.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Ceremonia e diplomės, studentėt kinezė “ecin mbi ujė”

Mesazh nga Lordi prej Sat Jun 25, 2011 10:51 am

ja pasken nis kinezt me fluturu aa haha

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi