Vesa dhe Ingridi, njra m seksi se tjetra

Shko posht

Super Vesa dhe Ingridi, njra m seksi se tjetra

Mesazh nga Nora prej Sat Jun 25, 2011 6:24 am

Kan prezantuar dje dy klipet e tyre verore, kngtare Vesa Luma dhe Ingrid Gjoni. T dyja kan zgjedhur bregdetin pr t xhiruar dhe nuk kishte si t ndodhte ndryshe, jan shfaqur njra m hot se tjetra Vesa Luma ka ardhur me kngn e punuar nga Flori Mumajesi Ti po don, nj przierje mes dance dhe motiveve indiane, q sht plqyer shpejt nga publiku dhe q sipas kngtares bionde do t jet nj hit i padiskutueshm q do ti kaloj edhe rekordit t saj t vitit t kaluar, Amanet. Ndrkoh, Ingrid Gjoni sht prezantuar gjithashtu shum shprthyese n bashkpunimin e saj me DJ e famshm Tony Ray (i hitit Beautiful night). Knga e tyre titullohet My heart is crying dhe ka ritme dance. Ndrkoh q Vesa ka humbur disa kg fal pjesmarrjes s saj n spektaklin Dancing with the stars, duke fituar nju siluet elegante, Ingridi ka vendosur t shndrrohet n nj biondin me sy t shkruar, larg imazhit t saj t kohve t fundit (n klipin Relax me Stine). Sa i takon galeris s veshjeve shumllojshe- kaftaneve e bizhuterive, ato m mir shijojini prmes klipit. N t dyja videot nuk mungojn djemt pafund, gjysm t zhveshur e muskuloz, t joshur nga protagonistet tona, gj q shpesh bn q vmendja t shprqendrohet nga knga n drejtim t videos hot-hot. Jo m kot sht ver dhe hiret duhen nxjerr n pah, edhe pse ka nga ata kngtar- si Vedat Ademi- i cili me klipe shum t thjesht sikurse sht ai i fundit q mban titullin Emrin tim q admirohen nga nj numr rekord fansash!?

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi