Burri udhton me veshje grash, kompania ajrore n telashe

Shko posht

Super Burri udhton me veshje grash, kompania ajrore n telashe

Mesazh nga Nora prej Sat Jun 25, 2011 6:35 amU.S. Airways, tashm gjendet para akuzuave pr hipokrizi. Nj burr amerikan rreth t 60-ave, me reipeta, geta dhe kpuc me tak sht pranuar n bordin e fluturimit nga Florida n Phoenix.
Jill Tarlow u fotografua nga nj prej pasagjerve t fluturimit, prpara imbarkimit dhe tani, pikrisht ai i imazh, rrezikon t vendos n telashe kompanin ajrore, q vetm pak dit m par bri t mundur arrestimin n aeroportin e San Franciscos t t riut DeShon Marman, nj lojtar futbolli amerikan i New Mexicos, q kishte refuzuar t ngrinte pantallonat me bel t ult, pas ftess s nj prej stjuardesave gjat nj fluturimi t U.S.Airways.
Zdhnsi i kompanis ka br t ditur se bhet fjal pr nj shtje t pjesve intime t ekspozuara: ato t t riut t arrestuar shqetsonin pasagjert, ndrsa veshja e Tarlow nuk e bnte kt.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi