Beckham shet makinёn, blerёsi shndёrrohet nё VIP

Shko poshtë

Super Beckham shet makinёn, blerёsi shndёrrohet nё VIP

Mesazh nga Nora prej Sat Jun 25, 2011 6:48 amDavid Beckham ka nxjerrё nё shitje makinёn e tij “Porche 911 – Turbo Cabriolet” tё vitit 2008 pёr 227 mijё dollarё dhe djali qё ka blerё makinёn e tij ёshtё legjendar nё Lindjen e Mesme.TMZ ka raportuar se djali qё ka blerё makinёn e yllit tё futbollit, ёshtё aktori/model Adam Sabbagh, ish Misteri i Arabisё nё vitin 2008. Ai sapo ka pёrfunduar xhirimet nё filmin horror “Mansion of Blood”, me Gary Busey.Çuditёrisht shumё media kanё kthyer sytё tek djali qё bleu makinёn e Beckham-it. Interesi pёr tё ka kaluar kufijtё e Lindjes sё Mesme… Nё fillim tё kёtij viti Beckham e pati nxjerrё nё shitje makinёn duke deklaruar se kishte shpenzuar rreth 100 dollarё pёr ta personalizuar atё me aksesorё tё ndryshёm.Por, njё gjё ngelet ende e paqartё, nёse Adam e bleu makinёn direkte nga David apo nga ndonjё sekser i tij.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovë
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi