Me dhmb qroi pes arra kokosi pr vetm dy minuta!(Video)

Shko posht

Super Me dhmb qroi pes arra kokosi pr vetm dy minuta!(Video)

Mesazh nga Nora prej Sat Jun 25, 2011 8:07 amKy burr friksoi t gjith rreth vetes duke qruar lvozhgn e fort t arrave t kokosit vetm me dhmb. Ai theu rekordin dhe me siguri i bri reklam t mir dentistit m t mir n bot.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi