Rihanna i krkon falje Chris Brown

Shko posht

Super Rihanna i krkon falje Chris Brown

Mesazh nga Nora prej Sat Jun 25, 2011 8:10 amKoh m par, Chris Brown dhe Rihanna jan gjendur n kryetitujt e gazetave kur filluan ta ndjekin njri-tjetrin n Twitter, ndrsa tashm duket se situata ka filluar t nxehet.
Telegrafi ka gjurmuar n Twitter dhe ka zbuluar se Rihanna n nj prej Tweet-ave t saj i ka krkuar falje Crhis Brown, duke br q situata pas dhuns s treguar nga kngtari n bukuroshen t marr kahje tjetr.

Un e pranoj, un e provokova Chris-in q t m godas. Nuk ishte plotsisht gabimi i tij, kishte shkruar Rihanna n Twitter, para se ta fshinte kt mesazh, duke ln t kuptohet se dika tjetr fshihet prapa ksaj.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Rihanna i krkon falje Chris Brown

Mesazh nga Nora prej Sat Jun 25, 2011 1:03 pm

Rihanna mohon mesazhin pr BrownRihanna nuk sht aspak e knaqur q tweet-i i rrejshm ka br buj npr media, mesazh n Twitter ky ku Rihanna shihej duke i krkuar falje Chris Brown pr dhunn, pasi sipas atij mesazhi, ajo e pranoi se e ka provokuar kngtarin.
Ende sht e pa qart nse mesazhi vrtet ishte shkruar ndonjher, apo sht montuar me Photoshop nga ndonj ekspert pr tu dukur se ndodhi. Sidoqoft, Rihanna iu shfry nj prej mediiumeve m t mdha n Amerik, MTV-s.

A jeni duke br shaka me mua??? Ju mendoj se jeni nj burim ku mund t mbshtetemi pr lajme nga muzika dhe ju postoni nj m*t t till??, shkroi Rihanna n Twitter.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi