Seks ne qeli me punonjeset e burgut

Shko posht

Super Seks ne qeli me punonjeset e burgut

Mesazh nga Nora prej Sat Jun 25, 2011 8:14 amJane pezulluar nga puna dy punonjese femra, pjese e stafit te personelit te burgut ne Camp Hill, ne jug te Anglise ne ishullin Wight ne gjirin e Southampton-it.

Akuza ndaj tyre eshte organizim festash me baze seksi ne ambjentet e burgut.Sipas Daily Mail, njera nga grate, madje ka edhe nje femije, dhe njekohesisht ka pranuar se ka pritur te denuarin edhe ne shtepine e saj gjate kohes qe ai ka qene me liri dalje.

Nga hetimet del se te dy grate kane ushtruar edhe seks duke shkembyer partneret.

Paraleslisht po hetohet edhe per mundesine e shperndarjes se droges, si dhe futjen e celulareve ne qeli.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi