Vdes gjat funeralit t saj

Shko posht

Super Vdes gjat funeralit t saj

Mesazh nga Nora prej Sat Jun 25, 2011 11:05 amVdiq pikrisht gjat funeralit t saj. Tragjedia e pabesueshme i 0ka ndodhur nj gruaje 49-vjeare n Rusi. Fagilya Mukametzjanov, e cila gabimisht ishte deklaruar si e vdekur si rrjedhoj e nj infarkti, realisht ishte ende gjall. Ajo u zgjua papritur gjat funeralit t saj n qytetin Kazan dhe zbuloi q ishte n brendsi t nj arkivoli. Menjher nisi t brtiste si nj e porsalindur.

Rruga pr ta transportuar n spital ishte krejtsisht pa vler: pas vetm 12 minutash terapi intensive ajo ka mbyllur syt njher e prgjithmon.

Lajmi sht njoftuar nga britanikja Daily Mail, q ka prcjell edhe nervozizmin e bashkshortit Fagili, q tani pretendon prgjigje nga autoritetet.

Jam tepr i nervozuar. E deklaruan t vdekur, ndrkoh q ajo ishte gjall. Mund t kishte shptuar, thekson bashkshorti

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Vdes gjat funeralit t saj

Mesazh nga Lordi prej Sat Jun 25, 2011 12:46 pm

ncncncncncnc shum kan ndodh ksi raste sidomos tek besimtart musliman shkaku se kur te vdes njeriu menjeher i vorrosin ate dit.. kam deshur shum shum raste qe kan pasur vdekie por vdekje te trurit e jo te zemres kshtu qe mjeksia gabon..

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi