Edona Llalloshi pozon shtatzėnė

Shko poshtė

Super Edona Llalloshi pozon shtatzėnė

Mesazh nga Nora prej Sat Jun 25, 2011 1:10 pmKanė ngelur dhe shumė pak javė qė kėngėtarja e njohur Edona Llalloshi tė bėhet nėnė dhe tė sjellė nė jetė vajzėn e saj tė parė nga lidhja me biznesmenin e njohur Gazmend Haxhifejzullahu, duke iu bashkėngjitur kėshtu listės sė gjatė tė femrave VIP, tė cilat janė bėrė nėna. Sipas gazetės Panorama, sė bashku me Gazmendin, tashmė janė vendosur nė vilėn e tyre tė re nė Prishtinė dhe po bėjnė pėrgatitjet e fundit pėr pritjen e bebit tė vogėl, duke menduar dhe njė emėr tė bukur pėr tė. Krahas kėtyre aktiviteteve, Edona ka dashur qė tė ketė si kujtim tė shtatzėnisė, njė set me fotografi profesionale, tė cilat i ka realizuar vėllai i saj, Miloti. E veshur me disa fustane elegante ngjyrė tė kaltėr dhe rozė tipike pėr shtatzėna, Edona ka pozuar edhe me bashkėshortin e saj, Gazin. Sigurisht qė kėto foto do t’i ngelin kėngėtares si kujtim i bukur nga shtatzėnia e parė me baba biznesmenin e njohur, me tė cilin ishin njohur rastėsisht pėrmes shoqėrisė dhe kishin vendosur tė fejoheshin e mė pas edhe tė martohen, pasi kėngėtarja kishte ngelur shtatzėnė.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Edona Llalloshi pozon shtatzėnė

Mesazh nga Nora prej Sat Jun 25, 2011 1:10 pm

Oooo sa e mire si rrush paska dal :D

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Edona Llalloshi pozon shtatzėnė

Mesazh nga Nora prej Mon Jun 27, 2011 7:09 am


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Edona Llalloshi pozon shtatzėnė

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi