Puna mė “e frikshme” nė botė

Shko poshtė

Super Puna mė “e frikshme” nė botė

Mesazh nga Nora prej Sat Jun 25, 2011 1:17 pm
Nėse vuani nga lartėsitė, mos shikoni as foton. Nėse pėr shumė njerėz ėshtė e papėrballueshme tė shkojnė nė buzė tė greminės, kėta punėtorė kinezė po ndėrtojnė njė rrugė rreth njė metėr tė gjerė, mė shtylla druri, nė mijėra metra lartėsi, pa asnjė mbrojtje nga poshtė.

Kur tė mbarojė puna, rruga do tė shėrbejė qė kalimtarėt tė shohin peizazhin e mrekullueshėm. Si transmeton agjencia Noa, rruga me gjerėsinė e njė tavoline buke po ndėrtohet nė Malin Shifou nė provincėn Hunan dhe qėndron vertikalisht nė 90 gradė.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi