Kim Kardashian nxjerr n paht brendshmet

Shko posht

Super Kim Kardashian nxjerr n paht brendshmet

Mesazh nga Nora prej Sat Jun 25, 2011 1:29 pmE trajnuar nga Kris Jenner, e mbikqyrur nga e motra Khloe e nn fuqin e diamantit. Kim Kardashian tanim sht thjesht e pandalshme.
Sfundi, citon lajmifundit.com, ajo sht fotografuar teksa prpiqet q t mbuloj modestish kmbt dhe kofsht teksa sht ulur n nj karrige n nj ceremoni t titulluar Runway.
Paparact kan arritur gjithsesi t deportojn m n brendsi duke fiksuar t brendshmet e saj n sfond.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Kim Kardashian nxjerr n paht brendshmet

Mesazh nga Nora prej Sat Jun 25, 2011 1:30 pm

Sdi pse veshin fustane kur nuk e kontrrollojn veten hahhaha

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi