Noizy, party me VIP-at

Shko posht

Super Noizy, party me VIP-at

Mesazh nga Nora prej Sat Jun 25, 2011 5:38 pmKngtari i njohur i muziks rap, Noizy, u ka br nj ftes shum speciale miqve t tij artist dhe fansave t enjten n mbrmje, ndrsa ka promovuar albumin me titull Living your dream n Muza Park n Tiran. Sipas gazets Panorama, Noizy ka pritur t gjith miqt e tij, dhe ka performuar live kngt m t bukura t karriers s tij n natn e organizuar nga Alba Trade Plus. Pr disa or, ai ka knduar live n koncertin q ka vazhduar deri n ort e para t mngjesit, ku prve t rinjve t grupit t tij O.T.R, ishin t pranishm dhe fansa t tij.

N mbrmjen ku jan promovuar kngt e tij m t reja, ishin t pranishm kngtar si Stine, Genta Ismajli, motrat Greta dhe Eni Koi, Ronela Hajati, Beatriks Ramosaj, Adelina Berisha, Ledi Vokshi etj.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi