Qeni mė i shėmtuar nė botė (Video)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Qeni mė i shėmtuar nė botė (Video)

Mesazh nga Nora prej Sat Jun 25, 2011 5:40 pmQeni me emrin Yoda me pamjen e tij mposhti tė gjithė konkurrentėt dhe u shpall qeni mė i shėmtuar nė botė, ndėrsa fitoi 1.000 dollarė.
Kėmbėt e gjata tė Yodas, sytė e zgurdulluar dhe gjuha qė i varet jashtė turirit mjaftuan pėr ta fituar titullin e qenit mė tė shėmtuar.

Nė garėn e mbajtur nė Kaliforni u paraqitėn kandidatė shumė interesantė, por Yoda thjeshtė bėri pėr vete jurinė.

Pronarja Terry Schumacher tha se Yoda ka arritur mjaft prej kohės kur e gjeti nė afėrsi tė ndėrtesės ku jetonte.

“Kur e gjeta mendova se ėshtė mi”, tha pronarja e cila mori shpėrblimin prej 1.000 dollarėve.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi