Top-20 kengetaret me te medhenj te botes

Shko posht

Super Top-20 kengetaret me te medhenj te botes

Mesazh nga D3M1 prej Sun Jun 26, 2011 8:30 am


Ne perfundim te sondazhit, me 10 milion vota gjithsej ne vend te pare eshte renditur Michael Jackson me nje mesatare pre 9.02 ne dhjete vota, ne vend te dyte eshte renditurFreddie Mercury me nje mesatare 8.39 dhe ne vend te trete Elvis Priesley me 7.17

Ja dhe renditja e 20 kengetarve me te mire te historise:

1. Michael Jackson

2. Freddie Mercury

3. Elvis Presley

4. Axl Rose

5. John Lennon

6. David Bowie

7. Robert Plant

8. Paul McCartney

9. Stevie Wonder

10. Aretha Franklin

11. Matt Bellamy

12. Ray Charles

13. Jim Morrison

14. Bob Marley

15. Elton John

16. Kurt Cobain

17. Steven Tyler

18. Mick Jagger

19. Marvin Gaye

20. Tina Turner

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi