Ja n mosh e kan br VIP-at pr her t par

Shko posht

Super Ja n mosh e kan br VIP-at pr her t par

Mesazh nga D3M1 prej Sun Jun 26, 2011 8:44 am

N mosh keni br dashuri pr her t par? Ok, ndoshta nuk doni ta thoni publikisht, por ndoshta juve iu intereson ta merrni vesh pr shembull se kur Angelina Jolie ka humbur virgjrin. Pr t gjith kuriozt, ja se n mosha e kan br pr her t par disa prej njerzve t famshm:- Adriana Lima mbeti e virgjr deri n moshn 28-vjeare, kur u martua- Angelina Jolie e ka humbur virgjrin n moshn 14 vjeKto mosha jan deklaruar nga vet personazhet, prandaj jan informacione q edhe mund t ken pak trillim brenda, prandaj ndoshta sjan pr tu marr si shum t sakta. Pr shembull, pr Britney Spears, nuk dihet me siguri se kur dhe me cilin ka br dashuri pr her t par

- Brooke Shields e ka humbur virgjrin kur ishte 20 vje, me aktorin Dean Cain.

- Daniel Radcliffe e ka humbur virgjrin n moshn 16 vje

- Hilary Duff n moshn 20 vje

- Kelly Osbourne, kur ishte 16 vje

- E njjta mosh edhe pr Sienna Miller

- Matthew McConaughey n moshn 15-vjeare

- Jessica Simpson mbeti e virgjr deri n moshn 22-vjeare kur u martua me Nick Lachey

- Marcia Cross bri dashuri pr her t par n moshn 18 vje

- Kate Moss e humbi vigjrin 14 vje, gjat nj pushimi

- Edhe Ozzy Osbourne n moshn 14 vje

- Paris Hilton bri dashuri pr her t par kur ishte 15 vje

- Tina Fey qndroi e virgjr deri 24 vje, kur u takua me t shoqin

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi