Dafina po knaqet n Australi

Shko posht

Super Dafina po knaqet n Australi

Mesazh nga Nora prej Sun Jun 26, 2011 4:02 pmDafina Zeqiri duket se sht duke shijuar maksimalisht pushimet verore n Australi, gjithnj sipas vet pop yllit kosovar.
Duffye kishte shkuar koh m par n Australi pr t ndrruar ambient, nj hap ky shum i prfolur n mediat kosovare, disa prej t cilave e shihnin kt si strategji pr t filluar n qetsi punt pr albumin e ri Just Me, coverin e t cilit tashm e ka zbuluar Dafina.

Por, knaqsia e t qenurit larg syrit mediatik shqiptar mund t vrehet n nj prej tweet-ave t Dafins, kur duke iu drejtuar me ann Twitterit shoqeve t saja, Adriana Dacit dhe Meliza Haradinajt, u shpreh: Oo hajdeni kneej, ana tjetr e bots ku askush nuk interesohet pr ju! Knaqesh, vetm ne dhe kangurt.

Dafina pos q shpreh knaqsin e pushimeve n Australi, po ashtu edhe aranzhon punt, duke paralajmruar producentin Enis Presheva dhe stilistin Armend Gashi pr punt q jan duke i pritur pasi ajo t kthehet n Kosov.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi