Skillz dhe Tingulli 3nt n xhirimet e klipit t ri

Shko posht

Super Skillz dhe Tingulli 3nt n xhirimet e klipit t ri

Mesazh nga Nora prej Sun Jun 26, 2011 4:04 pmEnde pa e lansuar bashkpunimin e tyre t shumpritur, grupet Skillz dhe Tingulli 3nt nuk dshirojn ta zbulojn at pa ia realizuar edhe klipin.
Telegrafi ka zbuluar se t katr repert, Geti, BigXik, Ledri dhe Visari, kan arritur n mngjes n Shqipri, gj q na bn t mendojm se klipin do ta realizoj Max Production.

Nkufi t tejdukshm Kosov-Shqipni me zotnit, shkroi Geti n Twitter duke ia bashkangjitur edhe foton q e shihni mposht.
Geti, bosi i labelit q ka ndrruar emrin nga Baba Records n Baba Stars, n nj tweet tjetr m hert madje kishte konfirmuar xhirimet e klipit, duke iu drejtuar reperve tjer se sot (e diel) fillojn xhirimet, pr ta fshir m pas po t njjtin tweet pasi ndoshta nuk dshiroi t ngriste dyshime mediatike.

Tingulli 3nt dhe Skillz kan prfunduar kngn e tyre t shumpritur q pritet t jet nj bashkpunim si pjes e albumit t ri t grupit Skillz.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi