Ludacris dėshiron ta vizitojė Kosovėn

Shko poshtė

Super Ludacris dėshiron ta vizitojė Kosovėn

Mesazh nga Nora prej Sun Jun 26, 2011 5:58 pmNjė prej reperėve me famė botėrore, Ludacris, ka shprehur dėshirėn pėr ta vizituar Kosovėn, njė vend pėr tė cilin ai thotė tė ketė dėgjuar shumė mė parė.
“Ishte ky koncerti i shtatė me Ludacris, kėsaj radhe me performancė ‘live’. Ishim nė Hilton Hotel dhe duke biseduar me Ludacris, ai mė pyeti pėr Kosovėn dhe mė tha se kishte dėgjuar mė shumė gjatė viteve tė 90-ta”.

“Unė i tregova mė shumė pėr Kosovėn dhe ai mė tha se ka shumė dėshirė qė ta vizitojė Kosovėn. Nė fund ai mė tha ‘albanian people’ janė shumė krenarė dhe se do tė kishte dėshirė ta perceptojė publikun”, theksoi Nexhat Morina, i cili pati rastin qė tė qėndrojė sė bashku me Ludacris nė Zvicėr.

Ludacris ishte pjesmarrės sė fundmi nė koncertin e madh tė hip-hopit “Touch The Air” tė mbajtur nė Zvicėr, ku morėn pjesė 125 mijė fansa dhe tė cilin e organizoi kompania MOS Entertainment e kosovarit Nexhat Morina.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi