Dy vite pas vdekjes s Michael Jackson (VIDEO)

Shko posht

Super Dy vite pas vdekjes s Michael Jackson (VIDEO)

Mesazh nga Nora prej Sun Jun 26, 2011 6:05 pmAshtu si Elvis, Bob Marley, Notorius B.I.G dhe Frank Sinatra prpara tij, influenca e Michael Jackson ka vazhduar dhe sht rritur, q nga vdekja e tij e parakohshme m 25 qershor 2009.

Ndrsa ana e errt e vdekjes s tij sht e sigurt se do t mbush titujt e gazetave n muajt e ardhshm, kt fundjav fansat po sigurohen q talenti i tij t mbahet mend.

Qyteti i fmijris s Michael Jackson, Gary, Indiana po planifikon nj tribut prkujtimor pr yllin n shtpin e familjes Jackson.

M 29 gusht t 2009 q do t kishte qn ditlindja e 51-t e mbretit t popit , 200 njerz n Bukuresht, u mblodhn pr t nderuar Michael Jackson nprmjet koreografis s tij klasike.

Prve videos m posht, portali Albeu ju risjell galerit e fotografive t publikuara n ditn e vdekjes dhe t varrimit t legjends Michael Jackson.Te gjithe qajne per Michael JacksonMijra fansa, miq dhe t afrm t familjes s mbretit t muziks Pop, i dhan lamtumirn e fundit, kngtarit me fam botrore, Michael Jackson. Ja fotografite ...

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi