Genta, Tuna dhe Nora, tri ‘agjentet’ seksi me mision nė Turqi

Shko poshtė

Super Genta, Tuna dhe Nora, tri ‘agjentet’ seksi me mision nė Turqi

Mesazh nga Nora prej Sun Jun 26, 2011 6:05 pmKur vendosin t’i kalojnė pushimet verore nuk i tregojnė askujt, pėr shkak se kanė frikė nga fotografėt tanė se mos i kapim mat nė ndonjė vend tė papėrshtatshėm. Kanė vendosur tė udhėtojnė si grup pėr nė Antalya tė Turqisė dhe jo vetėm pėr pushime, por edhe pėr punė. Bėhet fjalė pėr disa kėngėtare tė njohura e tė dashura pėr publikun shqiptar. Genta Ismajli, Tuna Sejdiu dhe Nora Istrefi janė tri nga kėngėtaret tė cilat tashmė po qėndrojnė nė shtetin turk pėr realizimin e disa reklamave pėr njė kompani kosovare, si dhe disa emisione pėr Televizionin 21, raporton Panorama plus. Reklamat janė pėr kompanitė ajrore, emisionet televizive, intervista ekskluzive pėr ata, si dhe pėr realizimin e disa xhirimeve muzikore, siē ndodhi disa vite mė herėt, kur nė tė njėjtin ekip kishte udhėtuar grupi humoristik Stupcat, kėngėtaret Leonora Jakupi, Big Mama etj. Kėtė vit, pėrveē Genta Ismajlit, Tuna Sejdiut e Nora Istrefit, kanė udhėtuar edhe moderatori Labinot Gashi, kėngėtarėt Ryva Kajtazi e Blero Muharremi. Kush do tė kishte besuar tė shihte krah njėra-tjetrės Gentėn, Norėn dhe Tunėn? Jo pėr gjė, por duke ditur qė xhelozia profesionale kohėve tė fundit ka kaluar kufijtė nė disa raste, si duket, tė tri kėngėtaret joshėse po shkojnė shumė mirė.

Ky udhėtim pa dyshim qė do t’i ndihmojė shumė, pasi pėrveē punės, reklamave, intervistave tė ndryshme qė do tė realizojnė, ato do tė shijojnė disa ditė pushimi nė plazhet e shtrenjta turke, pa harxhuar para, ndėrsa nė anėn tjetėr do tė mbushin llogaritė e tyre nga puna e realizuar. Genta e Tuna e kanė mė lehtė pasi janė “single” pėr momentin, por as Norėn nuk e pengon Roberti qė tė udhėtojė e vetme, pasi edhe ai ėshtė i angazhuar si pėrcjellės i Sinan Vllasaliut nė mbrėmje muzikore, matura e dasma.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Genta, Tuna dhe Nora, tri ‘agjentet’ seksi me mision nė Turqi

Mesazh nga Nora prej Mon Jun 27, 2011 7:11 am
_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi