Me puthje ia shptoi jetn nj t panjohuri (Video)

Shko posht

Super Me puthje ia shptoi jetn nj t panjohuri (Video)

Mesazh nga Nora prej Sun Jun 26, 2011 6:10 pmMu sikur n prralln me Borbardhn, kinezja Liu Wnix me puthje ia shptoi jetn nj 16 vjeari, i cili tentoi t vriste veten.
Liu m 11 qershor po kalonte urn n qytetin Shenzhen, kur pa nj grumbull njerzish. Shum kalimtar rasti ishin ndalur dhe po shikonin nj t ri i cili me thik n dor krcnonte se do t krcente nga ura e lart.

E pash se t gjith vetm shikonin dhe askush nuk prpiqej ta ndihmonte, rrfeu kamerierja 19 vjeare e cila punon n nj hotel. Mendova se mund ta shptoj. Liu tha se nuk e kishte par kurr djaloshin, por e kuptoi se policia nuk po arrinte tia mbushte mendjen q t hiqte dor nga tentimi pr t krcyer nga pengesa e jashtme e urs.

Ajo arriti t zhbirohej nprmjet turms duke thn se sht e dashura e djaloshit, i cili krcnonte se do t mbytej dhe kt dshironte ta bnte shkaku i saj.

E vrteta sht se un kurr nuk e kisha par m hert at djal, por kt e shpika aty pr aty, tha vajza pr mediat kineze. Sipas nj televizioni lokal, djaloshi provoi t vriste veten pasi koh m par i kishte vdekur e ma, ndrsa njerka sillej shum keq ndaj tij dhe ai ishte arratisur nga shtpia pasi kishte vjedhur parat e babait.

Ai m tha se m nuk kishte para dhe se askujt nuk ia ndiente pr t dhe askush nuk i besonte. Un nuk iu prgjigja asgj, por vetm ia tregova shenjat n dorn e djatht, tha vajza, e cila pranoi se edhe ajo vet kishte tentuar t vriste veten duke prer venat dhe duke u hedhur nga nj lartsi.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi