Shtatėvjeēari voziti makinėn 30 kilometra pėr ta parė tė atin (Video)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Shtatėvjeēari voziti makinėn 30 kilometra pėr ta parė tė atin (Video)

Mesazh nga Nora prej Sun Jun 26, 2011 6:48 pmZyrtarėt e policisė nė Detroit tė SHBA-ve u vunė nė lėvizje pasi njė shofer i motoēikletės kishte parė sė pari djaloshin shtatėvjeēar duke ngarė makinėn rrugės pėr nė Michingan.
Policia shpejt e lokalizoi djaloshin e 1 metėr e 20 centimetra, i cili po voziste 80 kilometra nė orė. Kur e ndalėn, djaloshi tha se jeton me tė ėmėn, por ishte nisur pėr ta vizituar tė atin si dhe kishte kaluar 30 kilometra nė drejtimin e duhur dhe shtoi se ngasja e makinės sė vėrtetė ėshtė mė e lehtė se ngasja e makinės nė videolojėra.

Zėdhėnėsi i policisė tha: “Mė vjen mirė qė nuk ka lėnduar veten ose tė tjerėt. Mund vetėm ta paramendoj se nė sa shenja trafiku nuk ėshtė ndalur, e qė ėshtė dashur tė ndalej. Mendoj se djaloshi shtatėvjeēar nuk dinte t’i lexonte shenjat e trafikut”.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi