Dafina Zeqiri hap faqen e saj zyrtare n facebook

Shko posht

Super Dafina Zeqiri hap faqen e saj zyrtare n facebook

Mesazh nga Nora prej Mon Jun 27, 2011 7:00 amPas shum kohe edhe Dafina Zeqiri hap zyrtarish faqen e saj n Facebook e cila pr 5 dite arriti 1080 pelqime, faqja ne facebook e ka emrin DafinaDuffye M1.

Dafina ka thn se jan shum faqe te hapura n emer t saj, por tash me ndimn e nje shokit tim q quhet Besfort Hasanaj i cili ka edhe kanalin m t famshem n YouTube me emrin BESFORTde vendosem ta hapim faqen time zyrtare.

Dafina shprehet se kjo faqe do te jet vetm pr adhuruesit e mi dhe qdo lajm i ri q do kem do ju tregoj n kt faqe, kshtu q vetem presim ta boni LIKE sa me shum

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi