Ronaldo shpton nga fatkeqsia

Shko posht

Super Ronaldo shpton nga fatkeqsia

Mesazh nga Nora prej Mon Jun 27, 2011 7:02 amSulmuesi i Real Madridit, Cristiano Ronaldo i cili po qndron pr pushime verore n plazhet e Turqis me ftesn e presidnetit t klubit turk, Besiktas, Yildirim Demiroren t shtunn (dje) n mngjes gati sa nuk psoi nj fatkeqsi ku pr pasoj mund t kishte mbetur i vdekur.
Ai sbashku me t dashurn e tij, Irina Shayk kishte dalur t lundrronte me nj jaht dhe me pas ishte zhytur n det.

Pas disa astesh erdhi nj jaht n drejtim t tij, me nj shpejtsi marramendse, ku fatmirsisht vozitsi i anijes e ndrroi drejtimin dhe ylli i potugez shptoi pa asnj lndim raportojn mediat turke.

Pas ksaj ngjarje piloti i jahtit sht arrestuar me arsyetimin se n vendin ku ishte dukelundruar me anijen e tij kishte tejkaluar shpejtsin e lejuar n at pjes t palzhit. Ndrsa Ronaldo n lidhje me kt ngjarje nuk u pronocuar pr mediat.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi