Bertan Asllani i befasuar pr suksesin n Turqi

Shko posht

Super Bertan Asllani i befasuar pr suksesin n Turqi

Mesazh nga Nora prej Mon Jun 27, 2011 9:11 amKngtari shqiptar, i cili po dgjohet edhe n Turqi, Bertan Asllani, edhe vet ka thn se nuk e ka pritur q Turqia do ta prkrah kaq shum.
I pyetur nga Kosova Sot se si po shkon muzika andej, ai ka thn se sht befasuar nga ky sukses. Ai thot se sht n njrn ndr kompanit ku marrin pjes emra t njohur t muziks turke si Tarkan, Mustafa Sandal, etj.

Bertani ka zbuluar se edhe kolegia e tij nga Maqedonia, Big Mama, sht duke bashkpunuar me nj kompani tjetr turke.

Ai gjithashtu ka thn se pr momentin nuk do t ket ndonj klip t ri, por pas pushimeve do t sjell n shqip dhe turqisht hite t tjera.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi