Mark Marku premton kng shqipe

Shko posht

Super Mark Marku premton kng shqipe

Mesazh nga Nora prej Mon Jun 27, 2011 9:13 amTalenti kosovar Mark Marku, i cili arriti n gjysm finale n shoun Kroacia krkon yllin (Hrvatska trazi zvezdu), gjat nj interviste n emisionin Flladi veror n KTV ka thn se do t kndoj shqip.
Pavarsisht se ishte Kroacia ajo q ia dha famn, Marku nuk harron vendin e tij dhe ndjehet krenar q sht shqiptar.

Kngtari i cili mahniti Kroacin ka thn se ai do t krijoj edhe kng shqipe. Do t bj kng shqipe, ka qen i shkurt dhe i qart Marku.

Pas aventurs s tij q pati n shoun e njohur kroat (Hrvatska trazi zvezdu) Kroacia krkon yllin, Marku sht kthyer n Kosov pr pak dit. Javn e ardhshme, at e pret nj turne i gjat n shum qytete t mdha t Kroacis.

Marku ka thn se t gjitha biletat jan shitur dhe se salla m e vogl ku do t kndoj sht pr 10 mij veta.

Ai ka folur edhe pr at nse ka nj lidhje me konkurrenten tjetr t shout kroat, Marsela Oroshi, por nuk ka pohuar se ka pasur ndonj lidhje m intime.

Jam shoqruar m shum me Marseln, pasi... edhe shqiptare, dhe di ngapak shqip, ka thn Marku, i cili u rendit i treti n HTZ.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi