Magjistari britanik ec mbi lumin Thames (video)

Shko posht

Super Magjistari britanik ec mbi lumin Thames (video)

Mesazh nga Nora prej Mon Jun 27, 2011 9:16 am
Shumica e magjistarve jan t aft pr bma t pabesueshme, por magjistari britanik Dynamo (28), emri i vrtet i t cilit sht Steve Frayne, ka mahnitur Britanin e Madhe, duke ecur mbi lumin Thames n Londr. N fund e kapi varka policore.

Dshmitart e habitur okular ishin t pranishm gjat ndrmarrjes q Dynamo e kreu pr shoun e tij t ri televiziv Magjistari i pamundshm.

Si transmetojn mediet britanike, n emisionet e ardhshme sht paralajmruar shndrrimi i bors n diamante n malet austriake.

Frayne i ka msuar kto aftsi nga gjyshi, dhe duke u rritur i ka zhvilluar edhe m shum, duke i kombinuar me elemente dance e hip hop.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi