Macja q sfidon ujin pr tu shruar

Shko posht

Super Macja q sfidon ujin pr tu shruar

Mesazh nga Nora prej Mon Jun 27, 2011 11:10 amMog po krkon t rikthehet t vrapoj, t krcej e t luaj ashtu si t gjith macet e tjera n mbar botn.

Pr t br dika t till ajo sht e gatshme pr gjithka, madje dhe t sfidoj ujin, nj armik i njohur i felinve.

Pikrisht si ndodhet me shum persona, hidroterapia ka efekte t mrekullueshme dhe tek macet, transmeton NOA.

Gjysm e paralizuar, pasi sht shkelur nga nj vetur, Mog sht duke rikuperuar prdorimin e putrave t saj.

Gjat gjith kohs ajo shoqrohet nga nj instruktore, ku Mog sht n leksionin e dhjet t notit n nj vask t gjat pak a shum 5 metra.

S fundmi duhet thn se ka arritur t mbshtes t katrt kmbt e saj.

Fillimisht ishte e terrorizuar tregon padronia e saj, Veronica Ashworth, pr faqet e britanikes Daily Mail M pas ka provuar gjat gjith leksioneve dhe tashm po aplikohet rehabilitimi i gjymtyrve t saj.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi