Flori ia bėn ‘bam’ nė Kosovė

Shko poshtė

Super Flori ia bėn ‘bam’ nė Kosovė

Mesazh nga Nora prej Mon Jun 27, 2011 11:13 amFlori Mumajesi, kėngėtar dhe producent me famėn dhe ndoshta produktin mė tė madh kreativ nė vend, vjen sėrish nė vėmendjen tonė jo vetėm falė kėngėve tė bukura qė mbajnė firmėn e tij, por edhe pėrmes tour-it tė koncerteve qė ai ka mbajtur nė Kosovė. Ai ka pasur shoqėrinė e mjaft kolegėve dhe bashkėpunėtorėve, madje njė prej tyre e ka marrė me vete qė nga Shqipėria dhe ai ėshtė pikėrisht Andy Dj.

Gjatė koncerteve, Mumajesi ėshtė gjithashtu ka pasur si mbėshtetės edhe 2 prej bashkėpunėtorėve tė tij artistik mė tė fundit, pikėrisht Fugėn me tė cilin krijoi klipin e suksesshėm “Making of” dhe Mentor Hazirin e grupit ‘rock’ kosovar ‘Kthjellu’, me tė cilin ka prezantuar shumė muaj mė parė klipin e kėngės “S’tė fal”. Ndėrkohė fotot qė sjellim sot e gjejnė Florin nėn vėmendjen dhe shoqėrinė e vazhdueshme e tė pandashme tė femrave, megjithatė ai vazhdon tė jetė singėll dhe siē na ka treguar nė njė intervistė tė pak kohėve mė parė ende s’e ka gjetur femrėn e duhur, ndonėse thashetheme tė ndryshme qarkullojnė herė pas here pėr tė, transmeton Bluetooth.

Sė fundmi siē mund tė shihet edhe fotot Flori po shijon suksesin e vazhdueshėm nė ēdo formė tė mundshme qė ai dėshiron. Bluetooth


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi