Takojn Bieberin, takimi organizohet nga Obama

Shko posht

Super Takojn Bieberin, takimi organizohet nga Obama

Mesazh nga Nora prej Mon Jun 27, 2011 5:07 pmMund t thoni far t doni pr presidentin Barack Obama, por ai sht sigurisht njeriu q duhet t njihni nse jeni nj vajze e re dhe e dshpruar pr t takuar Justin Bieber.

Payton Wall, 14 vjeare, dhe Avery Wall, 12 vjeare, nga New Jersey, patn jett e tyre t kthyera me kok posht kur babai i tyre vdiq n sulmet e 11 shtatorit.

Por ato i krkuan presidentit Obama n ceremonin e Ground Zero muajin e kaluar pr t realizuar endrrat e tyre duke vendosur nj takim me yllin adoleshent.

Vajzat shkuan s bashku me shoqen e tyre Madison Roberson, 14 vjeare, pr nj takim me Bieberin n dyqanet Macy n New York javn e kaluar. Babai i Madisonit gjithashtu ishte vrar n kullat binjake nga sulmet e 11 shtatorit.

Payton dhe Madison ishin prpjekur pr muaj q t takonin Bieberin, duke i
shkruar bosve t industris s argtimit dhe Shtpis s Bardh.

Payton, Avery dhe nna e tyre Diane ishin t ftuar nga presidenti Obama n ceremonin n Ground Zero ku ajo e pyeti direkt.

"Un e njoh Justin-in. Ndoshta mund t organizoj nj takim me t" i ka thn presidenti Obama.

Vajzat e shijuan nj qndrim VIP me kanadezin vetm disa momente pasi policia u prpoq t merrej me nj situat q po kthehej n rrmuj prjashta.

"Ishte kaq fantastike. Nuk mund ta besoja" tha Payton.

Ajo tha se kishte qn m nervoze t takonte Bieberin se sa t takonte presidentin Obama.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi