Rihanna n sulm ndaj MTV-Kanada

Shko posht

Super Rihanna n sulm ndaj MTV-Kanada

Mesazh nga Nora prej Mon Jun 27, 2011 5:32 pmKanali televiziv MTV, n Kanada, ka marr nj goxha vrejtje nga Rihanna pas nj deklarate q televizioni kishte br n emr t saj.
T enjten ky televizion ka cituar nj mesazh t Rihanns n lidhje me ndjenjn e fajit q ajo kishte rreth mbrmjes kur Chris Brown e sulmoi fizikisht.
MTV msohet t ket cituar: E pranoj. Un e provokova Chris Brown q t m godiste. Nuk sht plotsisht faji i tij. M vjen keq!
Pasi ka dgjuar mesazhin e cituar, Rihanna e habitur sht shprehur se kjo gj nuk kishte fare lidhje me t. Pr kt arsye ajo i sht kundrprgjigjur:
Po talleni me mua? Ju duhet t jeni nj burim i besueshm rreth lajmeve t muzikantve. Kjo gj q keni postuar sht plehr!!!
Dhe n fakt, nuk ka vonuar shum dhe MTV-Kanada ka vijuar me nj ndjes ndaj saj, duke u shprehur:
I drejtohemi Rihanns dhe dashamirsve t saj Neve kemi raportuar nj lajm t marr nga faqe interneti, t cilwn e konsideronim si t besueshwm. Ne nuk kishim aspak qllim q t ishim spekulues.
Rihanna prpara tri vitesh ka qen viktim e dhuns nga ish i dashuri i saj, kngtari i famshm Chris Brown. Pasojat e ksaj dhune u bn publike pasi portali i lajmeve TMZ arriti t siguronte disa fotografi t sajat nga spitali ku shkoi pr tu kuruar. Pamja e saj ishte vrtet tronditse, me dor t thyer, gjunj dhe hund t gjakosur, fytyr t mavijosur. Rihanna nuk ia lejoi vetes q t ishte viktim e dhuns n familje. Pas denoncimit t menjhershm q ajo bri n polici, Rihanna sht kthyer n zrin e shum femrave t dhunuara. Q prej asaj ndodhie, ajo nuk ka reshtur s protestuar n emr t femrave, duke prmndur ktu edhe kngn e saj t fundit Man Down, ku ajo shfaqet duke vrar me revole mashkullin q e dhunoi seksualisht.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi